2018 de yedi arama motoru optimizasyonu uygulamasıtaharri motoru optimizasyonu, zaman genişlik ehemmiyetli dijital pazarlama stratejilerinden biridir. iyi bir icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan bilinen iseniz, taharri motoru optimizasyonunu veya SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün genişlik mühim sayısal pazarlama stratejilerinden biridir ve bu çalışmayı insicamlı ancak şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile rekabet edemezler.

SEO düzenli olarak geliştirilen tanınmayan stratejiler okunuşu teknikler ile baki gelişen yalnız alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında sistemli değişikliklere bacak bulmak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere uyanıklık etmeleri okunuşu oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, bayağı işletme sahiplerinin ilerlemesine yardımcı yaşamış olmak okunuşu arama motoru oyununu rakiplerine zıt galip gelmek maksadıyla yedi SEO ipucu okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler gerçek birleşik şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını ve nesne) web sitesi performansını iyileştirmeye yaver olabilirler.

1-Sesli aramayı göz ardı etmeyin.
Google 2016’da, taşınabilir taharri platformundaki hepsi taharri sorgularının yüzde 20’sinin seda büsbütün olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, taharri çubuğunda arama sorgusunu açmak yerine sesli sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı kestirim ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. zımni daha ayrıntılı kuyruklu anahtar kelimelere ve bir kez danışma yapısına ehil olmalıdır. Ayrıca, gündelik dilde kullanılan sözdizimini ilave etmek okunuşu esen aynı fikirdir.

2-Önce mobil düşünün.
Mobil arama esasen masaüstü aramayı aştı. Ses büsbütün arama, bunu 2018’de henüz da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından okunuşu Google gibi anne asistanlardan değil, akil telefonlarından ünlü taharri kullanır. Google ve öbür taharri motorları bu eğilimi başkalık etmiş okunuşu mobil mevzun web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, döl eşi yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine taşınabilir sürümün kalitesine okunuşu içeriğine bakılırsa sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış mobil sayfalar, web sitelerinin ve şirketlerin oyunda ilerlemesine ve arama motoru skor sayfalarında SERP henüz yüzü sıralarda önem almasına muavin olacaktır. Google, hareketli sürümün nasıl performans gösterdiğini, nasıl büyüklüğünde uçarı yüklendiğini okunuşu sayfaları sıralamaya başlamadan önce nasıl derecesinde kolayca kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne sitemizi inceleyin çıkan snippet’lerden gelen trafiği bölüm ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin giyecek kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış tek şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaltarak aynı özeti ile taharri motoru, kullanıcılara malumat sağlar. Bu snippet’ler, uzvi trafiğin işaret az yüzde 10’unu SERP’ler üstünde tamlanan genişlik güçlü sonuçlardan almaktadır okunuşu bu mevsim süresince artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakarak şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üstünde müspet etkisi olan derinlemesine kuyruk sorgularına gene kısa cevaplardır. Arama motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı kavramak henüz alımlı gelmektedir. Verilerinizi okunuşu içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri kati ve özlü birleşik şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki amaç önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, düşüncesiz asistanların okunuşu yapay zekanın AI, makine öğreniminin okunuşu henüz kişiselleştirilmiş sadece arama motoru deneyiminin birleşimi haysiyetiyle dikkate alınması gereken önemli bir kez etken haline gelmiştir. Google, sadece kullanıcının geçmiş aramalarına okunuşu eğilimlerine, bulunan konumuna ve genişlik ilgili ve şimdiki bilgileri takdim etmek için sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, taharri motorlarının kullanıcıların tek şey satın sarmak istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini diğer sayfalara okunuşu medya satış noktalarına bakarak önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar ancak konuyu sormak istiyorsa, Google güvenilir medya sayfalarına evleviyet verir. İçeriğiniz bu değiş trendine fut uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine değer verin.
Kullanıcı deneyimi hâlen en ekonomik sıralama faktörüdür ve tamamı arama motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz uçarı yalnız şekilde yüklenmeli, hem hareketli hem de masaüstü platformlarda sorunsuz eş şekilde çalışmalı ve tamamı bölümlerine erişmesi kolay olmalıdır. Google eliyle yapılan anketler ve araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz uzun sürmesi durumunda, eş web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının geçmiş döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir okunuşu bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır birleşik marjla engeller. Web sitenizi optimize erişmek okunuşu sağlıklı tek kullanıcı deneyimi sağladığından sakıncasız yürütmek fazla önemlidir. yumuşak başlı web siteleri, SERP’lerde yüzü sıralarda makam almaz okunuşu ceninisakıt uzvi trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google ve Bing, sektöre derinlemesine zamandır egemen olmuştur ve bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar süresince bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ün asistanları okunuşu yapmacık zeka sayesinde değişmeye başlamış ve değişmeye ek edecektir. Google henüz bilge güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan muhteva çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri okunuşu Google okunuşu Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. başka platformlarda üst sıralarda durum almaları özgü içeriklerini okunuşu web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, özge her şeyden henüz önemli.
İçeriğinizin kalitesi okunuşu ilgi düzeyi, SEO‘daki işaret müessir faktörlerden bazılarıdır. çok araştırılmamış okunuşu aktüel olmayan sakıt nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. tehlikeli içerik, benzer web sitemizi inceleyin sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da olumsuz etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya katmak ve tutarlı kaliteyi sıyanet etmek önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO yarışçı sularında sizlere muavin olabilir. işaret stratejik kısım, arama motoru algoritmalarındaki değişiklikler uğruna trendleri ve duyuruları takip etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *